WV

Odważ się być nareszcie szczęśliwą na Festiwalu Kobiet!

Spis treści

udostępnij

Festiwal Kobiet był jeden – ten w okolicach Dnia Kobiet 8 marca. Od zeszłego roku nadeszły zmiany! Odtąd – dzięki decyzji organizatorki Emilii Furman – Festiwale Kobiet są dwa – w edycji wiosennej i jesiennej. Ta pozornie niewielka zmiana niesie za sobą niezwykle istotne znaczenie! Przede wszystkim, gdzie jest napisane, że Święto Kobiet ma być jedno w roku!? Naszym zdaniem dwa to niezbędne minimum! Kolejny powód to taki, że jeden z największych eventów tanecznych w kraju to prawdziwe święto kobiecości… i mamy na to dowody w postaci setek, jeśli nie tysięcy zdjęć od niezastąpionej Agaty Łudzik @photozumba.poland! A po trzecie Festiwal Kobiet to wydarzenie, które może zmienić życie uczestniczek, w sposób, który przekroczy ich najśmielsze plany i marzenia!

© Photo: @PhotoZumba.Poland
© Photo: @PhotoZumba.Poland
© Photo: @PhotoZumba.Poland

Zrestartuj życie na Festiwalu Kobiet!

Nie jest tajemnicą, że Woman Vibe Magazine i MyDances Magazine powstała dzięki inspiracji, jaką zdobyliśmy na Festiwalu Kobiet blisko dwa lata temu. Ale sam pomysł to za mało. Podobnie jak i umiejętności i wiedza, jak takie pismo stworzyć. Prawdziwą wartością są ludzie i kapitał zaufania jaki tworzą. To on stanowi o odpowiednim klimacie – jeśli atmosfera sprzyja, wtedy nasze pomysły w przyjaznych warunkach będą kiełkować, aż w końcu zaowocują. Źródłem mocy WVM i MDM MDM, swego rodzaju samonapędzającym się perpetuum mobile są relacje: czyste, bezinteresowne lubienie się podczas tanecznych eventów i zajęć. A relacje mają to do siebie, że pączkują, jak kwiaty na wiosnę… niezależnie nota bene od pory roku!

I tak nie wiedzieć kiedy wokół naszego pisma pojawiło się wiele niezwykle wspierających nas kobiet! Obok Emilii Furman, są to bezwątpienia najlepsza fotografka Agata Łudzik, organizatorka eventów Jolanta Sosnal, niezwykle serdeczna Monika Giza, a ostatnio również Gosia Surlas! Nieprzeciętnie dobrą energię dają nam również nasze ulubione Zumba Girls: Marta Goszczyńska, Joanna Guzik, Anna Juza, Katarzyna Kozdęba, Marta Dudzińska-Cieślik, Anna Dymitrasz, Karolina Ceglińska-Turek, Ewa Janisz… i wygląda na to, że moglibyśmy tak długo wymieniać! Wszystkie te Panie stworzyły klimat, który pozwolił nam zrestartować nasze życie, stworzyć MDM oraz Woman Vibe Magazine.

© Photo: @PhotoZumba.Poland
© Photo: @PhotoZumba.Poland
© Photo: @PhotoZumba.Poland

Zrób Taneczny Level Up

Festiwal Kobiet to również okazja, aby zakosztować w nowych stylach tanecznych. W zeszłym roku Michał Kurpet topowy polski instruktor, posiadający licencję Zumby do tworzenia własnych choreografii i prowadzenia szkoleń instruktorskich zorganizował zajęcia Fusion łączące takie style, jak: cuban style, bachata fusion, video clip dance, sensual style. Odbyły się wtedy również warsztaty prowadzone przez założycieli Men Of Portugal – Nuno Antesa i Ricardo Rodrigueza. Pierwszy poprowadził zajęcia z afro a drugi z salsy.

W tym roku szykuje nam się nie lada gratka dla Instruktorów Zumby pragnących podnieść swoje kwalifikacje. Przed Maratonem Zumby odbędzie się tzw. Jam Sassion Michałem Kurpetem – podczas którego poznamy nowe choreografie!  

Festiwal Kobiet to również szansa, aby zdobyć licencję Instruktora Zumby. Na zaproszenie Emilii Furman przyjedzie do Krakowa Izabela Kin – prekursorka Zumby w Polsce. Jest to zatem idealna okazja, aby wziąć udział w dwóch szkoleniach:

  • 16 marzec 2024 – Zumba® Basic 1, Kraków

Warto szczególnie, że mimo iż czasy mamy niepewne, to branża taneczna rozwija się mimo wszelkich perturbacji, a eventy Zumby przyciągają tłumy nawet w niewielkich miasteczkach!

Zrób Taneczny Level Up

Jakie są realia, każdy z nas widzi. Codziennych zmartwień i trosk raczej nikomu dziś nie brakuje. Dlatego po niezwykle tanecznym dniu przyjdzie czas na chillout oraz integrację w świetnym klubie Bracka 4 (blisko Rynku Głównego). To jedno z tych miejsc, które zumbowa społeczność taneczna szczególnie sobie upodobała w Krakowie. To tam m.in. organizowane były B-Day Party dla Emilii Furman! To będzie również najlepsza okazja by znaleźć chwilę i pocelebrować wspólnie jesienną edycję tanecznego Święta Kobiet. Festiwal Kobiet wraz z warsztatami, szkoleniami i after party to jedno z niewielu miejsc, w których poczujesz się wolna od oceniania i krytykowania. Jest to też ogród możliwości, w którym poczujesz się bezpiecznie, a uczucie szczęścia, jeśli tylko zechcesz, będzie dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Wystarczy, że będziesz.
Wystarczy, że jesteś.

Autor: Klaudiusz Wiśniewski
Wydawca i założyciel MDM, WVM
i NaszeRegionalne.com

 

Link do Festiwalu Kobiet edycja wiosna 2024:

Zumba® FESTIWAL KOBIET w Krakowie

 

Więcej o fenomenie Zumby usłyszysz w rozmowie z Emilią Furman w drugim odcinku Woman Vibe Talks na kanale Woman Vibe Television

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Sprzedawaj swoje produkty w Woman Vibe Store

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Następny Artykuł

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more