WV

Dzięki Kasi Kozdębie i instruktorom Zumby zatańczą dla Krzysia

Spis treści

udostępnij

Drogie Czytelniczki.  Już w Niedzielę 11 Lutego 2024 roku odbędzie się CHARYTATYWNY MARATON ZUMBA DLA KRZYSIA ZAWADY. ❤ W imieniu Redakcji WVM i Uczestników/-czek wydarzenia zorganiozwanego przez Katarzynę Kozdębę – gorąco zapraszamy! 

4 letni Krzysiu choruje na Dystrofię Mięśniową Duchenne’a. Dystrofia mięśniowa Duchenne’a to rzadka choroba genetyczna, prowadząca do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni. Jest jednym z najczęstszych i najszybciej postępujących zaburzeń nerwowo-mięśniowych u chłopców. Choroba ta postępuje u Krzysia znacznie szybciej, niż u większości dzieci z tą chorobą. Krzyś ma bardzo uszkodzony gen – z 79 eksonów uszkodzonych jest aż 16! To dlatego choroba postępuje tak szybko! GDY PRZESTANIE CHODZIĆ ZUPEŁNIE, NIKT MU JUŻ TERAPII GENOWEJ NIE PODA.
 
Maraton ZUMBA® poprowadzą :
-Emilia Furman (Kraków)
-Hanna Piechowska (Kraków)
-Ewa Janisz (Nowy Sącz)
-Joanna Guzik (Kraków)
-Kasia Kozdęba (Kraków) – organizator maratonu
-Dariusz Selwa (Gliwice)
-Karol Oszczudłowski (Kraków)
-Marcin Stasiński (Kraków)
-Kamil Nowak (Kraków)
-Mateusz Szafrański (Kraków)
 
GDZIE?
-HALA Solnego Miasta w Wieliczce,
ulica Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka
KIEDY?
11 lutego 2024r.
CZAS TRWANIA?
14:30-17:30
Proponowany datek do Puszki siepomaga.pl- nie mniej niż 50 zł ♥️🙏🏼
Podczas Maratonu Zumba® na przestrzeni Solnego miasta odbędzie się zbiórka wspierająca Krzysia Zawadę. Zapraszamy na wspaniała zabawę z licznymi atrakcjami nie tylko dla najmłodszych. W trakcie wydarzenia czekać będą na Was również przepyszne słodkości 😍
 
Wsparcia oraz całościowej realizacji graficznej udzieliła dla naszego wydarzenia IGA HOŁDAK. iga.holdak_dancegraphics
 
Info: Katarzyna Kozdęba
IG: kasiakozdeba.zin

Wesprzyj już dziś: 

www.siepomaga.pl/krzys-zawada…

Link do wydarzenia:

Charytatywny Maraton Zumba Dla Krzysia Zawady

 

Fotogaleria od @PhotoZumba.Poland
z eventu Kasi Kozdęby

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Sprzedawaj swoje produkty w Woman Vibe Store

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Następny Artykuł

Jedna noc z cukrzycą typu I-ego

Jak udowodnić, że refundowanych pasków do pomiarów glikemii z palca dla diabetyków typu 1 jest za mało? Tylko dzisiejszej nocy zużyliśmy dla córki prawie 8 pasków z przysługujących nam 50 na miesiąc. A córka w tym roku nie wyjedzie na wymarzony obóz.

Read more

Poczuł ulgę po diagnozie i wziął się za leczenie!

twardnienie rozsiane (SM) to nieuleczalna choroba neurologiczna o podłożu autoimmunologicznym, która dotyka ok. 50 tysięcy osób w Polsce, i około 2,8 miliona na świecie. Wokół choroby panuje wiele mitów. Faktycznie jednak SM NIE jest chorobą śmiertelną.

Read more

Psychiatra nie zawsze potrzebny?

Są takie miejsca w Polsce, gdzie dzieci i młodzież na wizytę u psychiatry muszą czekać nawet kilka lat; rekord to 2441 dni, czyli blisko 7 lat – wynika z danych NFZ, które przeanalizowała Fundacja GrowSPACE. Ale czy wszystkie dzieci w kolejce faktycznie powinny do psychiatry trafić? Eksperci podkreślają, że nawet do 70 proc. młodych pacjentów, którzy trafiają do psychiatry, nie potrzebuje interwencji tego specjalisty.

Read more

SPF – Twoja skóra gotowa na lata

Specjaliści zgodnie i głośno apelują: kosmetyki z filtrami ochronnymi należy stosować przez cały rok, nie tylko latem. Jednak należy pamiętać, że nie każdy kosmetyk z filtrem SPF zapewnia odpowiednią ochronę.

Read more

instagram: